Obaveštenje za studente II godine OSS

Obaveštavaju se studenti druge godine osnovnih strukovnih studija studijskih programa: Kompjuterski mašinski sistemi, Industrijsko inženjerstvo i Enegetska efikasnost i čista energija da će se drugi kolokvijum iz predmeta Kompjutersko projektovanje I kod dr Danijele Živojinović održati u sredu 25.05.2022.god. sa početkom od 12:10 u Sali IV odseka KMI.

Drugi kolokvijum mogu polagati studenti koji su  prethodno položili prvi kolokvijum.

Studenti su u obavezi da se mejlom prijave predmetnom nastavniku (danijela.zivojinovic@yahoo.com) najkasnije do 21.05.2022.god. kako bi se formirale grupe za polaganje drugog kolokvijuma.

Na polaganje kolokvijuma obavezno poneti indeks.

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Kompjutersko projektovanje I kod dr Danijele Živojinović održaće se u sredu 25.05.2022.god. sa početkom od 11:00 u Sali IV odseka KMI.

Beograd, 18.05.2022.god.

Koordinator za nastavu