Održana SVEČANA DODELA DIPLOMA za 2017. godinu

Dragi studenti,

U petak, 06/10/2017. godine održana je SVEČANA DODELA DIPLOMA za studente specijalističkih i osnovnih strukovnih studija.

Zahvaljujemo vam se što ste se i ove godine odazvali u velikom broj i učunili ovaj dan posebnim.

Kao i prethodnih godina, i ove smo nagradili najboljeg studenta sa osnovnih strukovnih studija LAPTOP računarom. I ove godine je odluku o najboljem studentu generacije doneo Studentski parlament Visoke tehničke škole, a za najboljeg je izabran Dragoljub Bovan, kome ovom prilikom čestitamo i želimo sve najbolje u daljem školovanju i karijeri.

Čestitamo i svima vama koji ste uspešno završili školovanje u našoj školi i želimo vam sve najbolje!

Fotografije sa svečane dodele možete pogledati OVDE.

NAPOMENA: Studenti koji tog dana nisu preuzeli svoju diplomu, istu mogu preuzeti svakog radnog dana od 08,00 do 15,00 časova u Studentskoj službi (Kancelarija 9.).