PRAKTIČNA NASTAVA – vodeno sečenje materijala | 21.06.

Nastavnici praktične nastave organizuju POKAZNU VEŽBU iz oblasti sečenja materijala mlazom vode ZA SVE STUDENTE ŠKOLE. Vežba će se održati u sredu 21. 06. 2017. godine u dve grupe, i to:

1. grupa: od 13,00 do 15,00h (20 studenata) i
  2. grupa: od 15,00 do 17,00h. (20 studenata).

Studenti se za učešće mogu prijaviti slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa) mejlom na adresu: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili ličnim prijavljivanjem u Učionici 2. U nazivu mejla naglasite da je prijava za pokaznu vežbu, a krajnji rok je 20.06. i tog dana će na sajtu biti objavljen spisak studenata po grupama.

Svi studenti koji se prijave mogu nacrtati u programu AutoCAD sopstveni 2D model koji će uz pomoć nastavnika napraviti na mašini. Fajl je potrebno sačuvati sa ekstenzijom .dxf i poslati na gorepomenuti mejl. Maksimalna veličina predmeta za izradu je prečnika 170mm.

Skup studenata je ispred srednje tehničke škole “Zmaj” u Zemunu (Autoput 18). Škola se nalazi u blizini železničke stanice Zemun. Svi studenti moraju doći 15 minuta pre početka vežbe.

Nastavnici praktične nastave:
Tijana Stožinić, Ivan Bijelić,