PRIJAVA ISPITA – MARTOVSKI ISPITNI ROK

Obaveštavamo sve studente da PRIJAVA ispita za MARTOVSKI ISPITNI ROK počinje u ponedeljak, 22. februara i trajaće do petka, 26. februara 2021. godine. Poslednji dan za prijavu je petak, 26.02.2021. godine do 16h. Studentima koji pošalju prijavu nakon isteka zadatog roka, ISPITI NEĆE BITI PRIJAVLJENI!

MARTOVSKI ISPITNI ROK  trajaće od 01. 03. do 12. 03. 2021. godine.

Ispiti se prijavljuju isključivo putem mejla: info@visokatehnicka.edu.rs

U prijavi navesti: ime, prezime, broj indeksa i predmet/e koji se prijavljuje/u. Studenti koji plaćaju prijavu ispita, u obavezi su da pošalju dokaz o uplati (slika uplatnice).

Samofinansirajući studenti su u obavezi da na žiro račun škole (840-2118666-55) uplate 800,00 dinara po prijavljenom ispitu (uplaćuje se u banci, pošti ili putem elektronskog bankarstva, i iznos svih ispita može se uplatiti na jednoj uplatnici).

Molimo sve studente da na vreme izvrše prijavljivanje ispita kako bi izbegli troškove naknadne prijave.

Želimo vam puno uspeha u predstojećem ispitnom roku.