PRIJAVA ispita za JANUARSKI ISPITNI ROK

Obaveštavamo sve studente da PRIJAVA ispita za JANUARSKI ISPITNI ROK počinje u ponedeljak, 07. decembra i trajaće do petka, 18. decembra. 2020. godine.

JANUARSKI ISPITNI ROK  trajaće od 25. 01. do 19. 02. 2021. godine. Termini ispita biće blagovremeno objavljeni.

Ispiti se prijavljuju isključivo putem mejla: info@visokatehnicka.edu.rs

U prijavi navesti: ime, prezime, broj indeksa i predmet/e koji se prijavljuje/u. Studenti koji plaćaju prijavu ispita, u obavezi su da pošalju dokaz o uplati (slika uplatnice).

Samofinansirajući studenti su u obavezi da na žiro račun škole (840-2054666-92) uplate 800,00 dinara po prijavljenom ispitu (uplaćuje se u banci, pošti ili putem elektronskog bankarstva, i iznos svih ispita može se uplatiti na jednoj uplatnici).

Molimo sve studente da na vreme izvrše prijavljivanje ispita kako bi izbegli troškove naknadne prijave.

Želimo vam puno uspeha u predstojećem ispitnom roku.

Studentska služba