STRUČNA PRAKSA – Obilazak fabrika u Valjevu

Pozivam studente TREĆE godine i studente SPECIJALISTIČKIH studija da se prijave za Stručnu praksu koja će se 15. marta (sreda) 2017. god. obaviti u fabrikama u Valjevu.

Na put će se krenuti u 07,00 časova sa parkinga ispred srednje škole Politehnika – škola za nove tehnologije (Studentska ulica), obezbeđen je prevoz autobusom, a plan obilazaka je sledeći:

1. KRUŠIK a.d. od 09,00 do 10,45 časova (obilazak mašinske radionice sa savremenim CNC mašinama, poseta fabričkom muzeju);
  2. GORENJE d.o.o. od 11,00 do 12,30 časova (obilazak pogona za proizvodnju i montažu);
  3. VALJEVSKA PIVARA a.d. od 13,00 do 14,45 časova (postupci varenja i otakanja piva) i
  4. TEHNIČKA ŠKOLA VALJEVO od 17,00 do 18,30 časova (prezentacija i obilazak škole).

Pre obilaska Tehničke škole posetićemo neke od znamenitosti grada Valjeva. Polazak za Beograd je u popodnevnim časovima i na mesto polaska ćemo stići u ranim večernjim satima.

PRIJAVLJIVANJE za praksu možete izvršiti LIČNO u Učionici 2 (podaci: ime i prezime studenta, broj indeksa i broj lične karte) najkasnije do petka, 03. marta, a broj studenata je ograničen na 40.

Za dodatne informacije možete mi se obratiti putem mejla: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs.

Nastavnik praktične nastave,
Slobodan Milošević