STRUČNA PRAKSA – poseta Fabrici metalnih proizvoda (FMP) u Železniku | utorak, 20/03/2018. u 11,00 časova

Obaveštavam studente treće godine i specijalističkih studija da će se poseta Fabrici metalnih proizvoda (FMP) iz Železnika obaviti u utorak, 20/03/2018. god. s početkom u 11,00 časova.

Za učešće u poseti se možete prijaviti slanjem podataka (ime, prezime i broj indeksa) na mejl slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs. Prilikom prijave upišite samo Vaše podatke, bez dopisivanja drugih kolega. Prijavljivanje traje do ponedeljka, 19/03/2018. god., a broj posetilaca je ograničen na 30.

Skup prijavljenih studenata je ispred škole u 09,30 časova, odakle ćemo automobilima/gradskim prevozom krenuti put fabrike, ili u 10,45 časova ispred fabrike.

Fabrika se nalazi u Železniku, Jugoslovenska ulica br. 2, a o samoj firmi se možete informisati  ovde.

Slobodan Milošević,

Nastavnik praktične nastave