STRUČNA PRAKSA – Poseta pogonima BIP-a (Beogradska industrija piva) | utorak, 17/04. u 11,00h

Još jedna u nizu organizovanih poseta studenata u okviru stručne prakse obaviće se u pogonima Beogradske industrije piva (BIP). Fabrika se nalazi u Bulevaru vojvode Putnika br. 5 (blizu Mostarske petlje).

Datum posete je 17/04/2018. godine a obilazak počinje u 11,00h.

Studenti će tokom posete biti u prilici da se upoznaju sa kompletnim procesom proizvodnje i pakovanja kvasa i/ili piva, sa hemijskim procesima i kontrolom kvaliteta proizvoda.

Za učešće u poseti se možete prijaviti slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa sa naslovom – Prijava za BIP) na mejl: slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs ili lično u Učionici br. 2. U poseti mogu učestvovati studenti treće godine, specijalističkih i master studija.

Do fabrike možete doći autobusima gradskog prevoza: 17, 18, 46, 55…, a skup je na autobuskom stajalištu „Mostar“ u 10,30h. Molim sve studente koji se prijave da budu tačni kako ne bismo kasnili sa posetom.

Studenti će imati dovoljno vremena da po završetku prakse stignu u školu na predavanja.

Nastavnik praktične nastave
Slobodan Milošević