Turnir u fudbalu “VTŠ KUP 2017” – 28. jun 2017. god

Obaveštavamo sve studente Visoke tehničke škole Beograd da će se u sredu 28. juna održati turnir u fudbalu “VTŠ KUP 2017”. Turnir će trajati jedan dan i održaće se na terenu ispred škole.

Za učešće se mogu prijaviti svi studenti škole slanjem podataka (ime, prezime, br. indeksa i godina studija) putem mejla na adrese:
parlament@visokatehnicka.edu.rs ili slobodan.milosevic@visokatehnicka.edu.rs.

Prijave se primaju do utorka 27. juna. Na dan turnira u amfiteatru III biće skup svih prijavljenih studenata radi formiranja ekipa i rasporeda takmičenja. Takođe, svi studenti koji žele mogu pomoći u uređivanju terena i mogu dati dobrovoljni prilog koji će biti iskorišćen za nabavku pića, hrane i ostalih stvari neophodnih za organizaciju turnira. Akcija uređenja terena za fudbal biće u utorak 27.06. u 10,00h.

CILJ TAKMIČENJA: Cilj ove manifestacije je druženje svih studenata Visoke tehničke škole Beograd (i publike i onih koji se takmiče) s obzirom da turnir nema takmičarski karakter. Svim učesnicima biće uručene zahvalnice za učešće a najboljim pojedincima (golman, strelac itd.) škola će obezbediti prigodne poklone. Kako je zabava jedan od ciljeva ovog turnira u tu svrhu biće organizovan i zabavni program.

Za dodatne informacije možete se obratiti nastavniku Slobodanu Miloševiću pozivom na broj telefona: (060) 5478928.

Pozivamo sve zainteresovane studente da učestvujuju na turniru kao takmičari ili kao gledaoci i nadamo se da će turnir postati tradicionalan i zaštitni znak škole.

Studentski parlament VTŠ