UPIS STUDENATA KOJIMA JE OSTALA ODBRANA ZAVRŠNOG/SPECIJALISTIČKOG/MASTER RADA

Studentima kojima 30.09.2021. godine ističe rok za REDOVNO trajanje studija (tri školske godine osnovnih studija, jedna školska godina specijalističkih studija, dve školske godine master studija), a ostao je samo nepoložen završni/specijalistički/master rad, u obavezi su da upišu školsku godinu a da školarinu (prenos bodova za završni rad) plate ukoliko ne diplomiraju do 31.10.2021. godine.

Dakle, studenti kojima je školska 2021/2022. četvrta godina studiranja na osnovnim studijama, druga na specijalističkim i treća na master studijama upisuju školsku godinu i popunjavaju Molbu za odobrenje upisa bez plaćanja školarine do 31. oktobra 2021. godine.

Molbu i obrasce za upis studenti dobijaju u studentskoj službi.

Poslednji dan za upis je 15.10.2021. godine.

Studenti na budžetu (redovno tri godine)  dobijaju produženu godinu na budžetu , a samofinansirajući studenti dobijaju olakšicu da ne plate školarinu za završni rad ukoliko diplomiraju do kraja oktobra. Ukoliko ne diplomiraju do navedenog datuma, plaćaju školarinu najkasnije pri prijavi završnog rada.

Studentska služba