UVODNA PREDAVANJA u prolećnom (letnjem) semestru školske 2021/22.godine

Obaveštenje za studente osnovnih strukovnih studija (OSS)

UVODNA PREDAVANJA za studente I godine će se realizovati u petak 18.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja

UVODNA PREDAVANJA za studente II godine će se realizovati u utorak 22.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja za studijske programe:

– Industrijsko inženjerstvo

– Energetska efikasnost i čista energija

Kompjuterski-mašinski sistemi

UVODNA PREDAVANJA za studente III godine će se realizovati u sredu 23.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja za studijske programe:

– Industrijsko inženjerstvo

– Energetska efikasnost i čista energija

Kompjuterski-mašinski sistemi, modul Kompjuterizovani proizvodni sistemi

Kompjuterski-mašinski sistemi, modul Kompjutersko projektovanje i modeliranje

Obaveštenje za studente specijalističkih strukovnih studija (SSS)

UVODNA PREDAVANJA za studente specijalističkih strukovnih studija  će se realizovati u četvrtak 24.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja.

Obaveštenje za studente master strukovnih studija (MSS)

UVODNA PREDAVANJA za studente I godine master strukovnih studija će se realizovati u petak 25.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja.

UVODNA PREDAVANJA za studente II godine master strukovnih studija će se realizovati u petak 25.02.2022.godine po istaknutom Rasporedu uvodnih predavanja.